Александрия-ЗаряНакануне поединка основных команд «Александрии» и «Зари», отношения выясняли их младшие коллеги.

ФК «Олександрія U-21» - «Зоря U-21» (Луганськ) – 1:1 (1:1)

15.04.2016р., КСК «Олімп», 15-00, 200 глядачів, +15С, поле 3

Головний арбітр - Абдула А.Б. (Харків)

Асистенти арбітра - Попельницький Д.А. (Кіровоград), Холодинський О.В. (Харківська обл.)

4-й арбітр - Цибулько Є.А. (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу - Шевченко В.В. (Київська обл.)

ФК «Олександрія»: Леванідов, Гаврушко, Литвяк (Ніколаєв, 72), Есеола, Ярошенко, Погранічний (Стецьков, 60), Свинобой (Райлян, 78), Макогон, Гуськов, Єлсуков, Бесараб – к/к

Запасні: Ставицький, Шкіндер, Плахтир, Грубий

Ст.тренер – А.Купцов

ФК «Зоря»: Овсяннік, Ярмаш – к/к, Ткачук, Сухаров, Терзі, Смірнов (Бєлоусов, 46), Сухомлин (Вітенчук, 60), Гречишкін, Лихобабенко, Король, Квасов
Запасні: Чіжиков, Кравченко, Васильченко

Ст.тренер – В.Микитін

Попередження:  Гуськов (26), І.Ярошенко (47) - Сухаров (22), Є.Ткачук (50)

Голи: Т.Погранічний (15) – Є.Ткачук (39)

В 22-му турі на стадіоні «Олімп» футболісти дублюючого складу Ф К «Олександрія» приймали своїх однолітків – луганську «Зорю». З перших хвилин було зрозуміло, що кожна з команд вийшли на поле перемагати. На початку зустрічі атаки носили хаотичний характер і особливої загрози голкіперам обох воріт вони не несли. Перша більш-менш осмислена атака олександрійців принесла свої плоди. Після навісної передачі з лівого флангу на дальню стійку, Т.Погранічний ударом головою відправив м’яч в сітку воріт «Зорі» – 1:0. Гості у відповідь створили момент, але удар Я.Квасова із меж штрафного майданчика не склав труднощів для В.Леванідова. За кілька хвилин наші земляки мали  шанс подвоїти перевагу власної команди, але Е.Свинобою не вистачило точності. Згодом, луганчани мали реальну можливість зрівняти рахунок. Все той же Я.Квасов, перебуваючи у вигідній позиції, пробив по воротах, але і цього разу В.Леванідов продемонстрував свою майстерність. Під завісу першого тайму футболістам «Зорі» все таки вдалося відновити рівновагу в матчі. Після навісу зі стандартного положення, Є.Ткачук ударом головою пробив по воротах, закинувши м’яч голкіперу «за комірець» – 1:1.

На старті другої половини зустрічі команди обмінялися небезпечними моментами біля воріт . Заслуговує на увагу удар під поперечину у виконанні Есеоли, метрів з 27-ми, але в останню мить голкіпер перевів м’яч на кутовий. Ближче до 60-ї хвилини розпочався дощ, який вніс свої корективи, тому гра набула більш спокійного характеру. Слід віддати належне потужному удару Есеоли зі стандартного положення, але, на жаль, м’яч пройшовся поряд зі стійкою. Остання додана арбітром до основного часу хвилина для олександрійців могла стати роковою. Наші гості провели швидку контратаку, але, на щастя, для «трикольорових» завершальний удар гравця «Зорі» прийняв на себе каркас воріт.